O FIRMIE

DV Industrieservice najwyższa jakość w organizowaniu przestrzeni przemysłowych. DV Industrieservice jest firmą działającą na terenie całej Europy zajmującą się głównie skupem, sprzedażą, montażem oraz demontażem używanych regałów magazynowych. Ponadto, w ofercie znajdują się produkty usprawniające funkcjonowanie przestrzeni przedsiębiorstw co na tle konkurencji wyróżnia nas kompleksowością usług.

GWARANCJA ZADOWOLENIA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów oferujemy indywidualne rozwiązania względem potrzeb oraz doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia, w oparciu o problematykę i ergonomię magazynowania oraz prawo budowlane.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Stawiamy na rozwój. W tym celu nieustannie poszerzamy zakres wykonywanych przez nas usług. Kompleksowa realizacja zamówień wyróżnia nas na rynku. Oprócz zakupu, projektu zaplanowania przestrzeni oraz fachowej obsługi klient ma możliwość skorzystania z opcji montażu.
Posiadamy grupę wykwalifikowanych montażystów z wieloletnim doświadczeniem oraz wyspecjalizowany sprzęt nośny, m.in.: platformy nożycowe czy podnośniki. Jakość usług gwarantowana.

Chcesz wymienić regały na nowe Skontaktuj się z naszym doradcą w celu omówienia współpracy.
Jako firma o szerokim zasięgu i kompleksowym zakresie usług oferujemy możliwość współpracy w kwestii wymiany towaru wraz z demontażem, odsprzedażą oraz montażem. Skupujemy tylko regały spełniające normy bezpieczeństwa oraz kryteria firmy, w celu utrzymania najwyższej jakości usług.

DV Industrieservice Dominik Venzke